Skip links

współpracujemy

z samorządami

Wieloletnia praca w samorządzie pozwoliła poznać nam specyfikę realizacji projektów w urzędach, dzięki czemu wiemy, jakie dodatkowe wymagania musi ona spełniać. Nasze działania uwzględniają obowiązujące procedury oraz aktualne dokumenty, a jednocześnie projekty realizowane są terminowo, bez opóźnień.

z przedsiębiorcami

Jesteśmy także przedsiębiorcami z kilkuletnim doświadczeniem – wiemy, jak wymagająca i czasochłonna jest to działalność. Poprzez nasze doświadczenia szanujemy czas ludzi interesu, a formalności ograniczamy do minimum. Wykorzystując naszą wiedzę minimalizujemy koszty, jednocześnie maksymalizując korzyści.

z organizacjami pozarządowymi

Od ponad 20 lat działamy społecznie w różnych NGO, dlatego zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla nich pozyskiwanie środków zewnętrznych. Znamy również ich ograniczenia kadrowe, przez co realizację projektu dostosowujemy do ich zasobów.

z placówkami oświatowymi

Pierwszy projekt w placówce edukacyjnej zrealizowaliśmy w 2010 roku dla ponad 200 przedszkolaków.  Od tego czasu w realizacji zamierzeń wspieramy żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły zawodowe, uczelnie czy nawet Uniwersytety Trzeciego Wieku. Dbamy o to, aby realizacja projektów przyniosła jak najwięcej korzyści zarówno uczestnikom, jak i samym placówkom.